SERVIS A PBTK PO CELÉ ČR

Rychle a kvalitně

Kvalitní servis je pro nás prioritou,což dokládají spokojení zákazníci již od roku 1993. Vždy se snažíme najít to nejlepší řešení a přístroj co nejrychleji vrátit do stoprocentního provozu. 

Výhody servisu Henry Schein


Rychlost servisních oprav

Moc dobře si uvědomujeme potřeby našich zákazníků a toho, že čas jsou peníze. Proto vyřizujeme servisní zákrok co nejdříve a usilujeme o maximální komfort pro zákazníka.

Profesionální péče

Největší vliv na rychlost a kvalitu servisních oprav mají bezesporu servisní technici. Všichni naši technici jsou odborně proškoleni a certifikováni přímo od výrobců. Působíme po celé České republice. Provádíme opravy širokého spektra značek stomatologických souprav, sterilizátorů, RTG techniky, CAD/CAM, mikroskopů a laboratorní techniky.

Náhradní díly

Většinu náhradních dílů máme skladem. Díky tomu je zkrácena doba servisních oprav na minimum. Specifické díly, které je nutné objednat, seženeme přímo od výrobce.

Postaráme se i o vaše malé přístroje

Zajišťujeme servis pro polymerační lampy, amalgátory a míchačky, implantologické jednotky, diagnostické přístroje, endodontické přístroje a přístroje na ošetřeování nástrojů.Naši servisní technici se odborně postarají o vaše přístroje těchto značek:

Postaráme se o Vaše přístroje.


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

Servisní dispečink přístroje
Servisní dispečink přístroje
+420 519 329 888 servis@henryschein.cz