Stomatologické soupravy

Stomatologické soupravy

Stomatologická souprava představuje pro lékaře či dentální hygienistku nejen základní stavební kámen zubařské praxe, ale i partnera, na kterého se musí spolehnout během celého ošetřovacího procesu péče o pacienta.

Přejít na varianty

Vyberte si mezi těmi nejlepšími systémy značek Anthos, Kavo a Dentsply Sirona.

Čemu věnovat pozornost při výběru vhodné stomatologické soupravy? Bezpečnost a hygiena, ergonomie Vaší práce a komfort pacienta. To jsou parametry, které Vám zaručí kvalitu ošetření za maximální pohody pro Vás i Vašeho pacienta.

Díky automatickým programům čištění, automatickému proplachovacímu programu, systému zabraňujícímu zpětnému sání a snadno čistitelným součástem je u námi dodávaných souprav zajištěna maximální bezpečnost pro Vás i Vaše pacienty. Prodloužení životnosti stomatologické soupravy ušetří Vaše náklady i čas. Pomůžeme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího typu právě pro Vás.

Bezpečnost a hygiena

Prodloužení životnosti stomatologické soupravy ušetří Vaše náklady i čas. Pomůžeme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího typu právě pro Vás.

Ergonomie práce

Ergonomie práce péče o pacienty je našim povoláním. Myslete při práci také na Vaše zdraví a investuje do zcela ergonomických souprav, které nabízí optimální přístup k pacientovi během ošetření, maximální viditelnost díky kvalitnímu osvětlení i intuitivní ovládání.

Komfort pro pacienta

Prostředí spojené se zubařskými zákroky může pro pacienta představovat v mnoha případech stresový zážitek. Minimalizujte pocit nepohodlí a diskomfortu pro Vaše pacienty pomocí moderních pohodlných zubařských souprav, které vytvoří dokonalý dojem moderního zdravotnického zařízení.

Zajímá Vás více informací?


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

Václav Albrecht
Václav Albrecht

Produktový specialista na přístroje