Mikroskopy Zeiss

Mikroskopy Zeiss

EXTARO® 300

EXTARO® 300 od firmy ZEISS, luxus pro ty nejnáročnější uživatele. Nabízí jedinečnou kombinaci režimů mikroskopické fluorescence a zvětšení k detekci kazů.

Vizualizujte a sanujte kazy nejen pod výplněmi.
Identifikujte hranici mezi vlastním zubem a výplňovým materiálem pomocí mikroskopického fluorescenčního režimu, který rozpoznává dva různé materiály. Ušetřete cenný čas během exkavace kariézní léze. Rozlišujte nepatrné rozdíly barev za použití křížové polarizace a přirozeného osvětlení mikroskopu ZEISS EXTARO 300.

Fluorescenční mód

ZEISS EXTARO 300 nabízí jedinečnou kombinaci režimů mikroskopické fluorescence a zvětšení k detekci kazů  a snadné identifi kaci mezi vlastním zubem a výplňovým materiálem. Zviditelněte a sanujte sekundární kazy pod výplněmi.

Mód NoGlare

Rozlišujte nepatrné rozdíly barev za použití křížové polarizace a přirozeného osvětlení mikroskopu

ZEISS EXTARO 300. Rekonstrukce zubu je možná bez rušivých rozptylujících odrazů světla.

Fluorescenční mód

Režim TrueLight ruší předčasnou polymeraci často používaných kompozitních materiálů (dříve známé jako režim Orange Color). Dokončete rozsáhlé modelace uvolněně a bez časového presu.

Rozpoznejte významné zubní tkáně v přirozeném, bílém světle, díky optimalizaci barev.

Ukažte hodnotu Vaší práce pacientům pomocí dentální aplikace.

Pozvedněte úroveň komunikace s pacienty a zlepšete management Vašich dat při využití bezdrátového spojení mezi ZEISS EXTARO 300 a ZEISS Connect App (aplikace speciálně navržená pro zubní lékaře).

  • Ušetřete čas tím, že Vaše obrázky a videa budou automaticky ukládána do Vaší sítě.
  • Komunikujte interaktivně s Vašimi pacienty. Ukažte jim situaci  a podmínky v dutině ústní před a nyní. Zdůrazněte místa vyžadující ošetření za využití Zeiss Connect App.
  • Umožněte Vašim pacientům dělat skutečná informovaná rozhodnutí.

Ergonomický mikroskop může být ovládán jednou rukou. Díky jednoručnímu ovládání, nemusíte měnit svoji pracovní polohu při práci s mikroskopem ZEISS EXTARO 300.

Využívejte výhod nepřerušované práce díky použití centrálního ovládacího tlačítka, kterým aktivujete všechny vizualizační módy i záznamové režimy. Používejte a ovládejte Varioskop® 230 od firmy Zeiss pouze jedním prstem a nastavujte tím ohniskovou vzdálenost.

Zajímá Vás více informací?


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

MUDr. Radomír Humplík
MUDr. Radomír Humplík

Specialista na mikroskopy