Horkovzdušné sterilizátory

Horkovzdušné sterilizátory

BMT Medical Technology STERICELL Eco line

Horkovzdušný sterilizátor STERICELL® je určený k použití ve zdravotnictví k procesu sterilizace horkým vzduchem/suchým teplem nebalených i balených zdravotnických prostředků včetně invazivních prostředků určených svými výrobci ke sterilizaci horkým vzduchem/suchým teplem. Vyznačuje se tichým chodem s jemným patentově chráněným systémem nuceného proudění vzduchu v komoře pomocí vestavěného ventilátoru, který eliminuje vznik oblasti „studeného vzduchu“. Přístroj je vhodný pro stomatologii, lékařské a veterinární praxe, kliniky a nemocnice, lékárny, polikliniky, laboratoře.

  • Vnitřní objem: 22, 55, 111, 222, 404 litrů (doporučený model pro stomatologii SC 55 ECO) (prokládací provedení mimo objem 22 l)
  • Teplotní rozsah: od 10 °C nad okolní teplotou do 250 °C
  • Vnitřní komora: nerezová ocel DIN 1.4301 (AISI 304)

V základním programovém vybavení nabízíme tři sterilizační programy pro možnost volby v závislosti na typu zpracovávaného materiálu. Tři přednastavené sterilizační programy s předehříváním (možnost uživatelské modifikace oprávněnou osobou)

  • S1 – teplota 160 °C/ sterilizační expozice 60 min
  • S2 – teplota 170 °C/ sterilizační expozice 30 min
  • S3 – teplota 180 °C/ sterilizační expozice 20 min

Zajímá Vás více informací?


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

Richard Janů
Richard Janů

Manažer sterilizace

+420 603 511 935 richard.janu@henryschein.cz