Intraorální řešení od KaVo

Intraorální řešení
od KaVo

KAVO Focus

KAVO Focus

Výjimečná stabilita, přesto snadné ovládání.

Díky třem různým nastavením délky nosných ramen je FOCUS dokonalým rentgenovým zařízením pro jakoukoli zubní ordinaci. Dlouhý dosah nosných ramen zaručuje, aby se FOCUS dostal všude tam, kde je to potřeba.

FOCUS je extrémně stabilní, přesto lehký a snadno ovladatelný. Polohovat jej můžete pouze jednou rukou. Pohyb se zastaví v okamžiku, kdy jej chcete zastavit – bez posunování nebo přesouvání. Tato mimořádná stabilita je výsledkem mechanismu ADM v pohybujícím se rameni. Tento inovativní design umožní úplné zastavení rentgenu v požadované poloze, což je nezbytné k získání klinicky správných snímků.

Přímá visiografie: KaVo GXS-700

Přímá visiografie: KaVo GXS-700

  • Vyspělá technologie snímačů CMOS zvyšuje kvalitu snímků a technické a diagnostické možnosti.
  • Přímé propojení pomocí USB rozhraní, nízká spotřeba energie a různé ergonomické velikosti senzorů.
  • Snímače Kavo GSX-700 snadno zařadíte do své stomatologické praxe.
Nepřímá Visiografie: Scan eXam™️ One

Nepřímá Visiografie: Scan eXam™️ One

  • Rychlé a spolehlivé digitální intraorální snímkování.
  • Pokročilý proces digitálního snímkování dodává konzistentní snímky. Vynikající kvalita snímků je dosažitelná již pomocí továrně nastavené konfigurace, kterou lze snadno přizpůsobit diagnostickým preferencím zubního lékaře.
Nepřímá Visiografie: Scan eXam™️

Nepřímá Visiografie: Scan eXam™️

Čtečka fólií KaVo Scan Exam nabízí konzistetní snímky s vysokými detaily a exceletním kontrastem.

Destičkový systém Scan eXam™ soustavně poskytuje snímky s detailním zobrazením a vynikajícím kontrastem navíc s mimořádně hygienickým řešením s bezdotykovým ovládáním a systémem vnitřní UV dezinfekce. Široký dynamický rozsah spojený se zobrazovací destičkou vždy zajišťuje nejlepší diagnostické zobrazení. Díky rychlému zpracování obrazu se systém přizpůsobí efektivní práci ordinace.

Zajímá Vás více informací?


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

Václav Albrecht
Václav Albrecht

Produktový specialista na přístroje