Laboratoř

Laboratoře

Fixní protetika

Ať už jste zastánci tradiční kovokeramiky, nebo preferujete vrstvení zirkonových či lithiumdisilikátových konstrukcí, dokážeme Vám nabídnout ty nejkvalitnější keramiky od většiny známých výrobců. Nejinak je tomu u fotokompozitních materiálů. Zejména díky společnostem Kulzer, Ivoclar Vivadent a GC Vám umíme nabídnout to nejlepší na trhu.

Zjistit více
Fixní protetika

Snímací protetika

Snímací protetika

Kvalitní snímací protetika je na vzestupu a my jsme u toho. Dokážeme Vám nabídnout ty nejlepší pryskyřice, širokou škálu zubů ale i moderní přístroje a ostatní materiály, které Vám pomohou zůstat na špici v oboru.

Zjistit více

CAD / CAM

Díky dlouholetým zkušenostem dokáže naše společnost zajistit kompletní převod Vašeho pracoviště z analogové do digitální výroby - intraorálním nebo laboratorním skenerem počínaje, až po samotnou frézovací jednotku, či 3D tiskárnu. (Video – Kulovaný) V sortimentu spotřebního materiálu pro CAD/CAM výrobu nabízíme výrobky většiny renomovaných firem, jako je Dentsply Sirona, Ivoclar Vivadent, vhf, Formlabs, Kulzer, ale také naši privátní značku Zirlux, která patří k nejprodávanějším na trhu

Zjistit více
CAD / CAM

Implantologie

Implantologie

DESS Abutments byly navrženy tak, aby nabízely řešení v oblasti zubních implantátů. V rámci konceptu „Switch Concept“ nabízí společnost DESS komponenty 100% kompatibilní s původními implantačními systémy, bez nutnosti výměny nástrojů atd.. Veškeré komponenty jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a lze je použít ve spojení téměř s jakýmkoliv CAD/CAM systémem. Naše výrobky jsou vyráběny na základě nejpřísnějších procesů zajištění kvality (ISO 9001 a ISO 13485). Kompletní katalog ke stažení najdete zde.

Zjistit více

Školení

Pravidelně pořádáme teoretické a praktické kurzy zaměřené na nejnovější témata v oboru. Již tradicí se stala naše jarní konference pro zubní techniky, na které Vás vždy rádi uvidíme. Máte nějaký problém se zpracováním u nás zakoupeného materiálu? Neváhejte se na nás obrátit! Ve spolupráci s našimi dodavateli a jejich odborníky Vám dokážeme poradit prakticky okamžitě nebo vás i navštívit. Jsme tu pro vás!

Zjistit více
Školení

Servis

Servis

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přístrojů Renfert, KaVo, Ivoclar Vivadent, ale i jiných. Navíc máme pro Vás přichystány přístroje k zapůjčení po dobu opravy.

Zajímá Vás více informací?


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

Vladan Kopa

Produktový specialista pro laboratoře

+420 731 208 520 vladan.kopa@henryschein.cz