O nás

Kdo je Henry Schein?

Henry Schein s.r.o. je dodavatel stomatologických materiálů, přístrojů a služeb pro všechny typy zubních praxí, pro zubní laboratoře, dentální hygienistky a zdravotnická zařízení věnující se zubní péči a hygieně pro pacienty.

V České republice nabízíme přes 33.000 výrobků, které zahrnují jak výrobky předních světových výrobců, tak i naše vlastní značky.

Naši zkušení specialisti poskytují odborné poradenství, školení a servis, díky nimž mohou stomatologové, hygienistky a zubní technici pracovat efektivněji a plně se věnovat poskytování kvalitní péče pacientům.


Henry Schein ve světě

Henry Schein s.r.o. je součástí společnosti Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC), která je největším světovým dodavatelem výrobků, služeb a řešení pro stomatology a stomatologické laboratoře. Mateřská centrála sídlí v Melville ve státě New York, USA. Společnost má pobočky ve 32 zemích, v nichž působí 21 600 členů týmu Schein. V roce 2021 dosáhla společnost rekordního obratu 7,6 miliard dolarů a od roku 1995, kdy se Henry Schein stala veřejně obchodovatelnou společností, činila složená roční míra růstu přibližně 12 %.

Chcete se o nás dozvědět více?

Další informace najdete na webové stránce společnosti Henry Schein a na Facebookové stránce.