› Zpět na všechny novinky

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!

24. 6. 2022

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!

Skloubit práci, rodinu a relax dohromady? Přesně to bylo cílem akce uniQátní den s Henry Schein a přesně to se nám podařilo :)

Program byl opravdu pestrý. V nádherném prostředí areálu Botanika jsme vám pod širým nebem představili novou zubní soupravu KaVo uniQa, zavítat jste také mohli na odborné přednášky zaměřené na nejčastější chyby v osvětlení zubní ordinace či cenové a minutové kalkulace. Zároveň jsme mysleli i na vaše zdraví, tudíž nechyběla přednáška pod vedením fyzioterapeutek, které sdílely tipy a triky na bolavá záda. Odreagování na golfovém odpališti, na piknikové dece nebo u venkovních her a večerní koncert kapely YesBlues dotvořili pohodovou atmosféru celého dne. Program si užili i nejmladší účastníci, o které bylo perfektně postaráno týmem Schein.

Děkujeme všem účastníkům, doufáme, že i vy jste si celý den užili a těšíme se další akci s vámi!

Další novinky

MyRay nově od Henry Schein


Panoramatické a CBCT rentgeny MyRay rozšiřují naše dosavadní portfolio extraorálních rentgenů. MyRay je celosvětově známý v oblasti radiologické diagnostistiky, značka, která si získala důvěru zubních lékařů i radiologů po celém světě.

› Číst více

SERVICE FIRST


Aplikace, díky které máte přehled nad přístroji ve své praxi, snadný přístup k dokumentům a jednoduchou komunikaci se servisem.

› Číst více

Novinka 3shape TRIOS 5


Intraorální skener páté generace TRIOS 5 se může pochlubit inteligentní skenovací technologií navrženou pro lepší hygienu, ergonomií nové úrovně a snadným skenováním. Poznejte i vy jeho hlavní přednosti.

› Číst více