› Zpět na všechny novinky

Edge Utopia

26. 1. 2024

 

Představujeme novinku endodontické řady NiTi nástrojů Edge Utopia

od společnosti EdgeEndo®

Nástroje řady Edge Utopia jsou navrženy tak, aby byly přínosem pro endodontisty i všeobecné zubní lékaře, splňovaly vysoce kvalitní standardy a nevyžadovaly investice do nového vybavení ani změnu klinických protokolů a technik.


FireWire Blaze – nový typ a zpracování NiTi slitiny

Roky vývoje s hodnotou každé minuty. Chtěli jsme překonat náš původní FireWire jako FireWire Blaze a věříme, že se to podařilo! Naše nové vlastní tepelné zpracování FireWire Blaze poskytuje optimální odolnost vůči cyklické únavě při zachování super ostrého břitu a bezchybného povrchu čepele nástroje. Kvalita je vidět!

 


Původní EdgeFile X7 je nejprodávanějším NiTi souborem společnosti EdgeEndo a odhaduje se, že je nejoblíbenějším systémem v USA. Konstrukce řezné hrany je optimální pro tepelně zpracované NiTi nástroje, protože je méně náchylná na torzní únavu. Kromě toho se X7 vyznačuje minimálně invazivním designem s maximálním průměrem drátu menším než 1 mm. Nový EdgeX7 Utopia™ přináší vylepšenou technologii s naším tepelným zpracováním FireWire Blaze. 

Kalibrační značky byly vylepšeny pro snadnější kontrolu pracovní délky. Kromě toho byl aktualizován systém Tip/Taper ID, který umožňuje jasnou identifikaci, kdy je nástroj zcela usazen v kolénku. EdgeX7 Utopia™ poskytuje všechny výhody původního designu EdgeFile X7 a zároveň posouvá váš výkon na další úroveň s vyšší účinností řezání. Navíc jsme přidali náš nový ultra bezpečný, Ultra-Fit Shank.

 

Rotační nástroje EdgeX7 UTOPIA™ jsou k dostání v délkách 21 mm, 25 mm a 29 mm.

Dodávány jsou vždy v předem sterilizovaných blistrech po šesti kusech nástrojů stejné velikosti nebo jako assortment (2x ISO 20, 2x ISO 25, 2X ISO 30). Volit můžete mezi 4% nebo 6% konicitou nástrojů.

Dokumenty ke stažení:

EdgeX7 Utopia Brochure SPECIFICATIONS OVERVIEW .06 SPECIFICATIONS OVERVIEW .04 EdgeX7 Utopia DFU CS Technique Card

NOVÝ EdgeTaper Blaze UtopiaTM má tužší a odolnější čepel, která dokáže ušetřit čas při preparaci a posunout váš výkon na další úroveň. Lze jej použít stejnou technikou jako EdgeTaper PlatinumTM při zachování stejné sekvence po F3. Vyznačuje se naší tepelnou úpravou FireWire Blaze, která je účinná, bezpečná a flexibilní. Kalibrační značky byly vylepšeny pro snadnější kontrolu pracovní délky. Navíc jsme přidali naši novou ultrabezpečnou stopku Ultra-Fit.

 

Rotační nástroje EdgeTaper Blaze UtopiaTM jsou k dostání v délkách 21 mm, 25 mm a 31 mm.

Dodávány jsou vždy v předem sterilizovaných blistrech po šesti kusech nástrojů stejné velikosti nebo jako assortment (SX, S1, S2, F1, F2, F3). Jedná se o nástroje s variabilním konusem.

Dokumenty ke stažení:

EdgeTaper Blaze Utopia Brochure SPECIFICATIONS OVERVIEW Step by Step Tip Card IFU EdgeTaper Blaze Utopia

 

EdgeOne-R UtopiaTM je náš nejnovější a nejpokročilejší jednosouborový systém s recipročním pohybem. Nástroje EdgeOne-R UtopiaTM jsou alternativou k recipročním a gold nástrojům. Obsahují naši FireWire Blaze Heat- Treatment, díky čemuž jsou efektivní, bezpečné a flexibilní. Jsou schopné ušetřit čas preparace a posunout váš výkon na další úroveň. Kalibrační značky byly vylepšeny pro snadnější kontrolu pracovní délky. Navíc jsme přidali náš nový ultra bezpečný, Ultra-Fit Shank.

 

Nástroje EdgeOne-R UtopiaTM jsou k dostání v délkách 21 mm, 25 mm a 31 mm.

Dodávány jsou vždy v předem sterilizovaných blistrech po šesti kusech nástrojů stejné velikosti nebo jako assortment (4x R25, 1x R40 a 1x R50). Jedná se o nástroje s variabilním konusem.

Dokumenty ke stažení:

EdgeOne-R Utopia Brochure SPECIFICATIONS OVERVIEW Step by Step Tip Card IFU EdgeOne-R Utopia

 


Pro další informace nebo objednávku nás neváhejte kontaktovat:

MUDr. Radomír Humplík

Specialista pro endodoncii

+420 601 122 348 

radomir.humplik@henryschein.cz

Další novinky

Score dental line - Apical


Score Apical je speciálně vyvinut ve spolupráci se specialisty a ergonomy, aby vám poskytl správnou podporu při provádění vašich činností ve zdravé pracovní poloze.

› Číst více

Kuraray Noritake


Představujeme Vám Kuraray Noritake... vysoce estetické a spolehlivé materiály pro Ordinaci a Laboratoř

› Číst více

Dispečerský režim


Není potřeba obvolávat jednotlivé techniky ->2 telefonní čísla pro kontakt se servisem.

› Číst více