› Zpět na všechny novinky

Novinka zubní souprava KaVo uniQa

11. 4. 2022

KaVo uniQa dokonale zapadá do konceptu značky KaVo, kterou definují inteligentní funkce, proslulá přesnost a celkově vysoká kvalita do posledního šroubku. 

 

Špičkový design – čistý a přímočarý

Díky neformálnímu, kompaktnímu vzhledu nového křesla pro pacienty a čistým liniím si KaVo uniQa snadno získá srdce každého milovníka designu. Estetiku na nejvyšší úrovni představuje inovativní provedené křesla, pohodlný, sametově matný sedák, nové područky a kryt. Celkový moderní design doplňují obvyklé inteligentní technologie KaVo a ergonomická a technická vylepšení zajišťují plynulou práci a bezproblémové ošetření. Tak se originální design KaVo prolíná s autentickým pocitem KaVo.

 

 

Workflow – stomatologická souprava s nezaměnitelným charakterem

Charakter soupravy KaVo uniQa určují zejména čtyři prvky:

  • nové křeslo pro pacienta
  • inteligentní hygienické funkce
  • chytré dotykové ovládání na stolku lékaře
  • mimořádný design

V kombinaci s osvědčenými a léty prověřenými prvky, pracovními postupy typickými pro společnost KaVo a technického přizpůsobení představuje souprava uniQa skutečně jedinečné zařízení pro každou stomatologickou praxi.

 

 

Ergonomie – pro unikátní koncepty ošetření

Pacienti v dnešní době kladou kromě kvality ošetření důraz také na prostředí. Potřebují se cítit pohodlně a bezpečně. V souvislosti s tím přebírají ordinace stále důležitější roli. Nová souprava KaVo uniQa byla vyvinuta tak, aby inovativní cestou splňovala nové technické požadavky, ale také emocionální nároky. UniQa jako první svého druhu v nové prémiové kompaktní třídě znamená moderní, na budoucnost orientovanou a celkově úspěšnou každodení praxi.

 

 

Inteligentní detaily, díky nimž je každodenní praxe zkrátka zábava

Ve společnosti Kavo je skutečný pokrok zcela evidentní až do nejmenších detailů. Řídí se srozumitelnou filozofií: pro novou soupravu uniQa platí (stejně jako pro všechny produkty společnosti KaVo), že nejde jen o krátkodobý Wow! efekt, ale rovněž o vývoj špičkového prémiového zařízení s optimálním poměrem ceny a výkonu s neuvěřitelnou spolehlivostí po mnoho let používání v praxi.

 


Prozkoumejte možnosti soupravy KaVo uniQa:

Brožura ke stažení

Návod k použití ke stažení

 

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu:

Václav Albrecht
Produktový specialista na přístroje
+420 725 403 777
vaclav.albrecht@henryschein.cz


 

 

Další novinky

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!


Skloubit práci, rodinu a relax dohromady? Přesně to bylo cílem akce uniQátní den s Henry Schein a přesně to se nám podařilo :)

› Číst více

Nejdůležitější pravidla správného držení těla pro trvale zdravá záda


Zubní lékaři jsou více než jiní zdravotníci ohroženi rozvojem potíží s pohybovým aparátem. 64 % všech zubních lékařů v Německu trpí problémy se zády a 42 % trpí pravidelnými bolestmi hlavy.

› Číst více

Jak podpoříme váš prodej bělení White Dental Beauty?


Protože se stále zvyšuje poptávka po zářivě bílém úsměvu, stal se prodej domácího bělení nedílnou součástí aktivit většiny ordinací stomatologů a dentálních hygienistek.

› Číst více