› Zpět na všechny novinky

Jak podpoříme váš prodej bělení White Dental Beauty?

26. 4. 2022

Protože se stále zvyšuje poptávka po zářivě bílém úsměvu, stal se prodej domácího bělení nedílnou součástí aktivit většiny ordinací stomatologů a dentálních hygienistek. White Dental Beauty (WDB) je profesionální systém domácího bělení zubů, který kromě velice kvalitních bělících gelů nabízí i komplexní marketingový koncept, který vám prodej velmi usnadní. 

 

 

   Rozproudíme vaše sociální sítě

Kontaktujte naši specialistu na digitální marketing a domluvte se na propagaci vaší kliniky na sociálních sítích prostřednictvím soutěže o WDB. Přiláká vám to nové zákazníky!

Specialistka na digitální marketing:
Veronika Nováková, MSc.
+420 725 392 923
veronika.novakova@henryschein.cz

 

 ✔  Upoutávka v čekárně

Vyžádejte si u obchodníků Henry Schein plakátky na vaši nástěnku nebo na dveře vaší čekárny. Nástroj, díky kterému zákazníci přijdou do vaši ordinace již lehce obeznámeni značkou White Dental Beauty.

 

 ✔  Personalizace obalů

Využijte možnosti nechat si potisknout tubusy bělících gelů přímo logem vaší firmy. Bližší informace si vyžádejte u obchodního zástupce Henry Schein.

 

 ✔  Přidejte vaši ordinaci do mapy prodejních míst

Snadno si vás dohledají noví zákazníci.

Pro vyznačení vašeho pracoviště na mapě na našem webu pro pacienty kontaktujte:
Specialistka na digitální marketing:
Veronika Nováková, MSc.
+420 725 392 923
veronika.novakova@henryschein.cz

 

   Bělení WDB je vždy luxusně zabaleno

Bělící gely WDB jsou dodávané v krásných tubusech a zákazníkovi je předáte v luxusní tašce.

 

 ✔  Propagační stojan do čekárny

Umístěte stojan do čekárny a zákazníci se vás sami na bělení začnou ptát. Bližší informace pro získání propagačního stojanu WDB si vyžádejte u obchodního zástupce Henry Schein.

 

Další novinky

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!


Skloubit práci, rodinu a relax dohromady? Přesně to bylo cílem akce uniQátní den s Henry Schein a přesně to se nám podařilo :)

› Číst více

Nejdůležitější pravidla správného držení těla pro trvale zdravá záda


Zubní lékaři jsou více než jiní zdravotníci ohroženi rozvojem potíží s pohybovým aparátem. 64 % všech zubních lékařů v Německu trpí problémy se zády a 42 % trpí pravidelnými bolestmi hlavy.

› Číst více

Novinka zubní souprava KaVo uniQa


KaVo uniQa dokonale zapadá do konceptu značky KaVo, kterou definují inteligentní funkce, proslulá přesnost a celkově vysoká kvalita do posledního šroubku.

› Číst více