Kavo

KaVo dentální rentgeny nabízejí nejlepší řešení pro Vaši praxi. Prohlédněte si KAVO rentgeny: 2D panoramatický/OPG, 3D/CBCT, přístroje pro přímou a nepřímou visiografii a intraorální kameru.

2D ZOBRAZOVÁNÍ

OP 3D Panoramatický

Jednoduchost panoramatického zobrazování

 • Variabilní přístroj, který si můžete nakonfigurovat podle vašich potřeb – panoramatické zobrazování samostatně nebo s kefalometrickým ramenem, a nebo přidat i 3D zobrazení.
 • Rychlé skenování 2D panoramatickým snímků za pouhých 9 sekund
 • ORTHOfocus – automatické rozpoznání nejvhodnější vrstvy v 2D panoramatických snímcích
 • Funkce QUICKcompose pro rychlý náhled snímků po dokončení skenování
 • Zařízení neobsahuje olovo a spotřebuje méně elektrické energie

3D zobrazování

Vylepšená diagnostika a plánování ošetření s komprehenzivními zobrazovacími možnostmi CBCT KaVO. Užijte si 3D/CBCT rentgeny KAVO pro vysokou kvalitu snímků a pohodlného ustavení pacienta. CBCT upgradovatelné přístroje nabízí 2D a 3D senzory pro snímání, pro nejvyšší efektivitu vašeho pracovního dne.

OP 3D

 Oceněné inovace panoramatického, kefalometrického a 3D zobrazování v jediném přístroji

 • Fast scan – panoramatický snímek za pouhých 9 sekund
 • Inovativní patentovaný design ORTHOceph Plus s krátkými časy kefalometrického snímkování
 • Nastavitelná velikost pole pro dokonalou kvalitu obrazu při minimální dávce ozáření
 • QUICKcompose pro rychlé prohlížení snímků, které se automaticky objeví po expozici
 • Panoramatické, kefalometrické a 3D zobrazení – variabilní zařízení

OP 3D Pro

Vysoce presné 2D snímky s vícevrstvou funkcí a technologií V-Shape-Beam. Tyto vlastnosti v kombinaci se čtyřmi individuálními rozlišeními v 3D, pěti velikostmi objemu válce vyšetrované oblasti, automatickým řízením záření a inovativní nízkou dávkou zárení pomocí Low Dose Technology činí z rentgenového přístroje OP 3D Pro dokonalou volbu pro každou indikaci – bez ohledu na to, zda jej používáte jako standardní 2D nebo 3D přístroj s nebo bez cefalometrického rozšíření.ní design, automatické zahájení skenování při vložení senzoru a přenos snímku do softwaru Sidexis 4, kde je připraven vyhodnocování a dalším úpravám.

OP 3D Vision

Vysoké rozlišení 3D, přesné a flexibilni plánování a speciální aplikace ve třech upgradovatelných verzích to je OP 3D Vision.

Technologie QuickScan+ pro rentgenové expozice 3D s dobou cyklu pouhých 4,8 sekund s mimořádně nízkou dávkou záření ve spojení s Visual iQuity™ pro optimalni kvalitu a jasnost 3D snimku přesvědčí i ty nejnáročnější. Navzdory pokročilým technologickým funkcím disponuje však jednoduchým ovládáním a uživatelsky příjemným designem.

Intraorální zobrazování

KAVO Focus

Výjimečná stabilita, přesto snadné ovládání.
Díky třem různým nastavením délky nosných ramen je FOCUS dokonalým rentgenovým zařízením pro jakoukoli zubní ordinaci. Dlouhý dosah nosných ramen zaručuje, aby se FOCUS dostal všude tam, kde je to potřeba.

FOCUS je extrémně stabilní, přesto lehký a snadno ovladatelný. Polohovat jej můžete pouze jednou rukou. Pohyb se zastaví v okamžiku, kdy jej chcete zastavit – bez posunování nebo přesouvání. Tato mimořádná stabilita je výsledkem mechanismu ADM v pohybujícím se rameni. Tento inovativní design umožní úplné zastavení rentgenu v požadované poloze, což je nezbytné k získání klinicky správných snímků.

Přímá visiografie

KaVo GXS-700

 • Vyspělá technologie snímačů CMOS zvyšuje kvalitu snímků a technické a diagnostické možnosti.
 • Přímé propojení pomocí USB rozhraní, nízká spotřeba energie a různé ergonomické velikosti senzorů.
 • Snímače Kavo GSX-700 snadno zařadíte do své stomatologické praxe.

Nepřímá Visiografie

Scan eXam™️ One

 • Rychlé a spolehlivé digitální intraorální snímkování.
 • Pokročilý proces digitálního snímkování dodává konzistentní snímky. Vynikající kvalita snímků je dosažitelná již pomocí továrně nastavené konfigurace, kterou lze snadno přizpůsobit diagnostickým preferencím zubního lékaře.

Scan eXam™️

Čtečka fólií KaVo Scan Exam nabízí konzistetní snímky s vysokými detaily a exceletním kontrastem.
Destičkový systém Scan eXam™ soustavně poskytuje snímky s detailním zobrazením a vynikajícím kontrastem navíc s mimořádně hygienickým řešením s bezdotykovým ovládáním a systémem vnitřní UV dezinfekce. Široký dynamický rozsah spojený se zobrazovací destičkou vždy zajišťuje nejlepší diagnostické zobrazení. Díky rychlému zpracování obrazu se systém přizpůsobí efektivní práci ordinace.