Sirona

Celtra Ceram

nízkotavitelná bezkovová keramika pro fazetovaní presované keramiky Celtra Press s rozsahem koeficientu tepelné roztažnosti 9,7 ×10-6 K-1 (25–500 C) a pro fazetování dalších konstrukcí jako jsou lithium disilikát s koeficientem 10,0–10,5×10-6 K-1 a zirkon s koeficientem 10,1–11,0×10-6 K-1. Keramika se vyznačuje dokonalou estetikou s přirozeným vzhledem, vysokou věrností barev a stabilními výsledky i po několika páleních.

Universal Stains&OverGlaze Material

univerzální barvy s vysokou translucencí, opalescencí a chameleon efektem, které dodávají keramické náhradě přirozený vzhled.

Jsou určené pro všechny druhy pressovacích keramik, zirkonových a klasických keramik pro korunky a můstky, včetně inlejí, onlejí a fazet.

Celtra Press

vysoce pevnostní presovaná sklokeramika – zirkon lithium silikát – ZLS. Jedinečná mikrostruktura ZLS umožnuje dosáhnout vynikajících fyzikálních vlastností, krásy, síly a rychlosti. Celtra vytváří dokonale estetické práce s rovnováhou mezi translucencí a opalescencí.
Zmenšená velikost krystalu a vynikající zatékavost zajištují hladký povrch, vysokou pevnost v ohybu (> 500 MPa) a zrychlení pracovního postupu. Ingoty lze presovat ve všech typech presovacích pecí.

Indikace – inleje, fazety, onleje, korunky a tříčlenné můstky.