Dentsply Sirona

Dentsply Sirona

Těšte se z naprosté spokojenosti
Primescan je ten nejlepší partner v digitální stomatologii. Vaše práce bude efektivní - jak přímo ve Vaší ordinaci, tak ve Vaši partnerské laboratoři. Skvěle navržený a dokonale kompatibilní: Spolu s vysoce výkonným intraorálním skenerem přichází i nová akviziční jednotka. Společně vytvářejí nejmodernější systém – Vaše potřeby splní těmito konfiguracemi softwaru:

Primescan AC se softwarem Connect

Umožní Vám spolupracovat s preferovanými laboratořemi prostřednictvím odeslání naskenovaných dat.

CEREC Primescan AC se softwarem CEREC

Spolupracujte s preferovanými laboratořemi nebo si práci vytvořte přímo ve Vaší ordinaci s pomocí frézy.

Návod k použití najdete zde.


V čem je Primescan jedinečný

Kromě plynulosti práce představuje hodnotu Primescanu také moderní design, přesnost a prvotřídní výkon.
To jsou vlastnosti, které Vás zaujmou.

Užijte si jednoduchost skenování

Primescan Vám umožní začít skenovat ihned a bez přípravy. Nahřívání kamery zaručí skenování bez zamlžování a tím je okamžitě připravena k použití. Ostré úhly? Špatně přístupné oblasti? Lesklý materiál? Pro Primescan snadná práce. Díky většímu zornému poli budete schopni zobrazit větší oblasti s menší námahou a okamžitou přesností. Vynikající výsledky skenování se ihned zobrazují na dotykové obrazovce nové akviziční jednotky.

Zabraňte přenosu infekce

Nabídka tří různých skenovacích tipů zaručuje, že budete splňovat všechny hygienické požadavky. Vyberte si z nerezových návleků s modrým sklem nebo sterilizujte v autoklávu.

K dispozici jsou také návleky pro jedno použití.

Přesnost

Díky novému senzoru Smart Pixel Sensor a technologii dynamické hloubky skenování, je ostrost dokonalá i v 20 mm hloubce

Nový Primescan neposkytuje jen jeden nový úhel pohledu, ale jeden milion.

Inovativní Smart Pixel Sensor zpracovává více než 1000000 3D bodů za sekundu, čímž vytváří foto-realistická a vysoce přesná data. V mnoha aspektech byl Primescan považován za nejpřesnější mezi testovanými intraorálními skenery, které byly porovnány ve studii in vitro.* Jeho technologie dynamické hloubky skenování umožňuje dokonalou ostrost a vynikající přesnost i při skenování o hloubce až 20 mm.

To, co vidíte je to, co získáte. Primescan skenuje v obrovské hustotě, což nám poskytuje realistickou reprezentaci dat již od prvního skenu.

Konektivita

Díky otevřeným možnostem exportu a přenosu dat je spolupráce se stomatologickými laboratořemi a dalšími partnery jednodušší.

Skenování

Snadné skenování všech dentálních materiálů včetně těch, které vytvářejí odlesky. Větší zorné pole skeneru okamžitě snímá větší oblast zubního oblouku.

Hygiena

Zabraňte přenosu infekce. Vyberte si ze tří možností skenovacích tipů – jednorázový, univerzální, sterilizovatelný

Rychlost

Akvizice více než 50000 snímků za sekundu a jejich následné rychlé zpracování.

Nová akviziční jednotka

Intuitivní použití prostřednictvím pohyblivé dotykové obrazovky formátu 16:9 s dotykovou klávesnicí pro dokonalou ergonomii.

Zajímá Vás více informací?


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

Pavel Votlučka

Produktový specialista na přístroje Dentsply Sirona