Whiteology-soutez

ZJEDNODUŠENÍ REKONSTRUKCE ÚSMĚVŮ

White Dental Beauty CompoSite je systém obsahující hybridní, chemická bulkfillová a inteligentní flow kompozita.

S pěti odstíny bílé zjednodušuje tento globálně uznávaný kompozitní systém rekonstrukční proces; výsledkem je krásná dlouhodobá estetika.

PROČ POUŽÍVAT COMPOSITE?

White Dental Beauty CompoSite, je materiál vybraný zubaři pro zubaře, a je akreditovaný a vzdělávaný společností StyleItaliano. White Dental Beauty CompoSi te nabízí perfektní škálu odstínů pro vytvoření bělejších úsměvů. Splňuje moderní požadavky pacientů na působivý a cenově dostupný zářivý úsměv. Je to jednoduchý systém, který nabízí  vysoce kvalitní estetické výsledky pro každodenní praxi. Vyznačuje se vysokou odolností, vynikající manipulací a finální úpravou s dokonalým leskem. Umožňuje velmi rychlou práci. CompoSite je perfektní systém pro mladistvé a živé estetické rekonstrukce.

Případ 1

DR MONALDO SARACINELLI

Případ 2

DR OSAMA SHALAAN

JEDNODUCHÁ, ČASOVĚ EFEKTIVNÍ, DOSTUPNÁ, PŘEDVÍDATELNÁ PÉČE

Vytvoření zářivých úsměvů je obvykle velmi drahé a časově náročné. Např. keramické fazety vyžadují  opakované návštěvy u zubního lékaře a obtížnou  laboratorní práci.

 Jakmile zvládnete umění přímých kompozitních fazet; rekonstrukce úsměvů a restorativní práce bělených zubů povedou k výrazně zkrácenému času na křesle ve srovnání s tradičními materiály. CompoSite nejen slibuje přinést minimálně invazivní, estetické výsledky v minimálním čase; pacientům také nabízí cenově dostupné řešení, které vám ušetří peníze, protože postupy lze provádět s jednoduchostí a předvídatelností (často při jediné návštěvě).

PĚT ODSTÍNŮ BÍLÉ

Pro mnoho kompozitních systémů je náročné vybrat a zkombinovat odstín barvy podle přirozeného zubu. To může být částečně způsobeno požadavkem pacienta na bělejší zuby; mnoho případů bělení zubů dnes překonává „tradičně nejsvětlejší„ odstín B1.

Zatímco dříve byl odstín B1 považován za nejsvětlejší bílý, podle dnešních standardů je „nová bílá“ světlejší a bělejší než nejsvětlejší odstín VITA vzorníku. Systém Composite má paletu barev, která se skládá z vysoce kvalitních odstínů bílé a poskytuje optimální odstupňování mezi různými světlými odstíny – absolutní nutnost pro rekonstrukční práce na bělených nebo přirozeně bílých zubech

Barevnosti těchto světlých odstínů jsou velmi důležité pro bělení a dostavby.

Tyto univerzální Si odstíny mohou být použity pro jednoduché vrstvení u přímých fazet nebo ve spojení se sklovinným odstínem pro dvouvrstvou techniku.

Tento sklovinný odstín byl navržen tak, aby dokonale splýval se všemi univerzálními odstíny Si a zároveň představoval ideální průsvitnost rekonstrukce. Je ideální pro dvouvrstvou techniku a pro jednoduchou charakterizaci incizní hrany.

Chemický bulkfill pro hluboké 5 mm kavity, minimalizuje kontrakce a odtržení od stěn kavity. Tento tvarovatelný materiál má ideální konzistenci pro vytvoření okluzální anatomie.

Unikátní opákní flow kompozit pro techniku “Camouflage”. Pomůže zamaskovat zbarvení zubů a poskytne neutrální základ pro estetickou rekonstrukci.

Víceúčelový flow kompozit, který může být použit jako liner, na defekty 5 třídy a k cementování fazet nebo overlayí. Materiál s optimální viskozitou pro jednoduchou manipulaci.

WDB Composite TipSi Kit

WDB Composite Syringe Kit

DEJTE VAŠIM PACIENTŮM #WHITEOLOGY
REKONSTRUKCI ÚSMĚVU

Koncept #whiteology nabízí našim pacientům zářivý, zdravý a cenově dostupný úsměv realizovatelný během pouhých pár návštev, za použití pokročilých materiálů, minimálně invazivních technik a efektivní komunikace.

#WHITEOLOGY
NOVÝ ZPŮSOB PRO BĚLENÍ A REKONSTRUKCE

#Whiteology je definován jako:
“Studium krásných a zdravých úsměvů, zahrnující anatomii, estetiku, výraz, sebevědomí a štěstí”

Navržen pro rekonstrukce zdravých úsměvů v každodenní praxi. #WHITEOLOGY uspokojuje rostoucí požadavky pacientů na bělejší úsměvy. Využitím kombinace bělení a kompozita speciálně vyvinutého pro bělené a přirozeně bílé zuby, #WHITEOLOGY používá minimálně invasivní přístup pro cenově dostupné a předvídatelné úsměvy. #WHITEOLOGY zahrnuje bělící gely White Dental Beauty a  systém White Dental Beauty Professional CompoSite.

Všechny výrobky zahrnuté do konceptu #WHITEOLOGY jsou akreditovány a doporučovány skupinou StyleItaliano, která vyvinula tento moderní přístup ke stomatologii.

Registrace do soutěže


    Odeslat
    Odeslat