Zumax

Zumax OMS3200

Zumax Medical – světový výrobce dentálních mikroskopů aktivní i v oblasti oftalmologie, ORL, ale i klasické chirurgie, se nyní představuje s naprosto jedinečnou novinkou.

Nový model OMS3200 , který jako jediný na českém trhu disponuje ideální kombinací dílů a vlastností, které Vám zaručí nadstandardní konfiguraci přístroje a tím i velmi kvalitní průběh Vašeho ošetření.

Pojďme si tyto prvky společně představit.

  • Pohodlné ovládání pomocí joysticku

Jednoduché a pohodlné ovládání je to, co od mikroskopu vyžadujeme. U tohoto modelu to spolehlivě zaručuje joystick umístěný na ergonomických multifunkčních ovládacích madlech.

  • Magnetické brzdy

Elektromagnetický systém FreeMOV zaručí díky třem magnetickým brzdám naprosto plynulý pohyb ramen mikroskopu pro jednoduchou manipulaci třeba i jednou rukou.

  • Motorizovaný Varioskop v rozsahu 200 – 450 mm

Varioskop, který umožňuje měnit pracovní vzdálenost mikroskopu, aniž by se musela měnit jeho samotná poloha je plně motorizovaný, stejně jako ZOOM, který nabízí zvětšení v rozsahu 1.8x – 29x.

  • 3D integrovaná kamera

Vstupte do 3D světa. Pomocí integrované Full HD kamery s možností 3D záznamu se Vaše komunikace s pacienty posune na maximum. Streamujte Vaše 3D rekonstrukce live nebo nahrávejte 3D videa a promítejte celé ošetření do kompatibilních 3D brýlí.

  • Integrované LED osvětlení

LED osvětlení se stává základním parametrem dentálních operačních mikroskopů. Dlouhá životnost, nízká energetická náročnost a velmi blízký charakter denního světla zaručí perfektní viditelnost toho nejmenšího detailu i kvalitní foto či video záznam.

  • Fluorescenční světlo

Integrované filtry poskytují společně mnoho výhod při ošetřování. Oranžový filtr zabraňuje samovolnému polymerace kompozitních materiálů a zelený zároveň zlepšuje viditelnost díky zvýšenému kontrastu mezi krví a tkání. Použití fluorescenčního módu výrazně usnadňuje detekci kazů a zejména také odlišení fotokompozitní výplně od tvrdých zubních tkání.

Dentální operační mikroskopy značky Zumax Medical představují cenově dostupnou variantu, která nezklame Vaše očekávání.

Ulevte svým zádům a začněte pracovat ergonomicky pod zvětšením a pořizujte kvalitní fotodokumentaci za velmi příznivou cenu!

OMS2350, OMS2360 a OMS2380

Dentální operační mikroskopy značky ZUMAX představují cenově dostupnou variantu, která nezklame Vaše očekávání.

ULEVTE SVÝM ZÁDŮM A ZAČNĚTE PRACOVAT ERGONOMICKY POD ZVĚTŠENÍM ZA PŘÍZNIVOU CENU!

OMS2350 s LED osvětlením umožňuje nejen širší rozsah vizuální dostupnosti a zobrazení detailů, ale také ergonomičtější držení těla pro lékaře a dosažení kvalitněji provedených ošetření. Integrované LED osvětlení s životností více než 50 000 hodin provozu zajišťuje osvit bez stínů s regulovatelnou intenzitou. Mikroskop může být osazen varioskopem, který umožňuje měnit pracovní vzdálenost mikroskopu v rozmezí 190 – 300 mm s automatickým doostřením, aniž by se musela měnit poloha samotného operačního mikroskopu.

Pokročilé modely ZUMAX OMS2360 a OMS2380 se odlišují především designem, silnějším světlem a varioskopem. Varioskop disponuje parametry 200-450 mm a je plně integrovaný do přístroje. Verze OMS2380 navíc nevyužívá krokový měnič, ale plynulý zoom.

Přidanou hodnotou je patentovaný adaptér na mobilni telefony, který Vám umožní pohodlně sdílet pořízené snímky či videa na sociální sítě či mezi Vaše kolegy. Adaptér je navíc plně kompatibilní s dalšími systémy značky Zeiss.