DESS

DESS Abutments byly navrženy tak, aby nabízely řešení v oblasti zubních implantátů. V rámci konceptu „Switch Concept“ nabízí společnost DESS komponenty 100% kompatibilní s původními implantačními systémy, bez nutnosti výměny nástrojů atd.. Veškeré komponenty jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a lze je použít ve spojení téměř s jakýmkoliv CAD/CAM systémem. Mimo CAD fázi a s ní spojené je k dispozici také příslušenství pro frézky, jako upínání pre-mill bločků pro frézování individuálních abutmentů.

KOMPATIBILITA A FLEXIBILITA

Produktová řada DESS® byla koncipována pro nejpopulárnější systémy, ale vyvíjí se tak, aby se stala nejkompletnějším sortimentem kompatibilních produktů na trhu. Ve společnosti DESS jsme flexibilní pro vytváření nových kompatibilit zcela snadno, naše nastavitelné výrobní procesy nám umožňují se snadno přizpůsobit a naplnit tak novou poptávku.

DESS produkty můžete vidět katalogu ke stažení a na našem e-shopu.

ZDE jsou ke stažení také virtuální knihovny pro použití v nejběžnějších CAD/CAM systémech a kompletní katalog společnosti DESS.

KVALITA

Naše výrobky jsou vyráběny na základě nejpřísnějších procesů zajištění kvality. Máme FDA, CE, Canada Health a další přísné certifikace. Pro DESS je kvalita neodmyslitelně spojena s naší činností. Proto jsou všechny naše výrobky podrobeny nejpřísnějším kontrolám kvality. Pracujeme v rámci ISO 9001 a ISO 13485.