• fb icon
 • ig icon

hs web bannery ordinace

Dentsply Sirona

Dentsply Sirona

Společnost Dentsply Sirona se zaměřujeme na posílení schopnosti zubních lékařů poskytovat lepší, bezpečnější a rychlejší péči o zuby. Všechno, co děláme, je pomoci zubním profesionálům zajistit nejlepší možnou zubní péči, a to ve prospěch jejich pacientů a praktik - dnes i v nadcházejících letech.

Intego/Intego Pro

dentsply sirona intego

Intego je nejlepší stomatologickou soupravou své třídy. Je založena na inovativním výkonu a oceňovaném designu. Jako spolehlivý partner pro efektivní praxi má Intego všechny funkce, které poskytují optimální podporu: ergonomický design pro lepší pracovní postupy a vysoká kvalita zpracování.

Intego Pro je k dispozici s integrovaným, komplexním konceptem prevence infekcí pro efektivní a bezpečné hygienické procesy. Dotykový displej EasyTouch zajišťuje snadné a intuitivní ovládání. Flexibilní prvek asistenta komfortu je navíc vhodný pro ošetření dvou nebo čtyř rukou. Konečně, Intego Pro je k dispozici jako model TS nebo CS (spodní či horní vedení) – takže si můžete vybrat preferovaný způsob práce.

Sinius

Čas je pro nás velmi ceSiniusnný. Proto je dobré mít soupravu Sinius. Vývoj efektivních řešení Vá umožní optimálně využít svůj čas. Stomatologická souprava Sinius je nejen ultra kompaktní, ale přináší optimálně efektivní využití z hlediska Vašeho času a flexibility. Intuitivní ovládání s nejnovější technologií dotykové obrazovky a mnoho integrovaných pokročilých funkcí - to je pouz začátek. 

Motorizovaná opěrka hlavy - automatické posunutí hlavy pacienta do požadované polohy komfortně a bez námahy, bezdrátové nožní ovládání a integrované vlastnosti a funkce sleciálně pro implantologii a endodoncii, to vše v elegantním designu soupravy Sinius od Dentsply Sirona. 

 

Teneo

cq5dam.web.1280.1280 5Teneo - pro ty s nekompromisním přístupem. 

Pokud chcete to nejlepší pro Vaše pracovní workflow, Teneo je nejlepší volbou. Pečlivě vybrané automatické funkce podporují harmonii Vašeho léčebného postupu. Vaši pacienti se cítí uvolnějia vy se můžete plně koncentrovat na Vaši práci. Pouze pokud můžete pracovat efektivně a ergonomicky, budou mít Vaši pacienti maximální užitek z Vaší práce. Díky automatickým a plně motorizovaným funkcím bude Teneo reagovat na každý pohyb Vás i Vašeho pacienta.  

 

Média

 • Kontakt

  HENRY SCHEIN s.r.o.

  Praha, Brno, České Budějovice

  Zelená linka: 800 700 097
  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  detailní kontakty

  ke stažení

  mapa cr

Napište nám

Máte dotaz nebo poptávku? Chcete se podělit o zkušenosti?

Napište prosím Vaše jméno.
Zadejte prosím Vaše pracoviště.
Napište prosím Vaše telefonní číslo.
Zadejte prosím Váš e-mail.
Napište nám zprávu.
Invalid Input