• fb icon
 • ig icon

hs web bannery rtg

Kavo

KaVo dentální rentgeny nabízejí nejlepší řešení pro Vaši praxi. Prohlédněte si KAVO rentgeny: 2D panoramatický/OPG, 3D/CBCT, přístroje pro přímou a nepřímou visiografii a intraorální kameru.

2D ZOBRAZOVÁNÍ

ORTHOPANTOMOGRAPH™

KaVo OP 2D otevírá svět 2D rentgenů ORTHOPANTOMOGRAPH™, známé po celém světě díky výborné kvalitě snímku.

Kavo
kavo op2d

ORTHOPANTOMOGRAPH™ OP 2D.

KaVo OP 2D nabízí vynikající kvalitu obrazu díky své technologii V-Shape-Beam, čtyřem základním panoramatickým programům včetne možnosti segmentovaného panoramatického snímání, možnosti manuálního doladění a dalším výhodám.

Současně jednoduché předvolby a možnost zvolení velikosti snímku pacienta pomocí čtyr výběrových tlačítek vám zefektivní a zrychlí práci.

3D zobrazování

Vylepšená diagnostika a plánování ošetření s komprehenzivními zobrazovacími možnostmi CBCT KaVO. Užijte si 3D/CBCT rentgeny KAVO pro vysokou kvalitu snímků a pohodlného ustavení pacienta. CBCT upgradovatelné přístroje nabízí 2D a 3D senzory pro snímání, pro nejvyšší efektivitu vašeho pracovního dne.

OP 3D

S KaVo OP 3D je výběr 3D rentgenového systému jednoduchý. Čtyři volitelná rozlišení obrazu a až čtyři velikosti objemu válce pro stanovení diagnostiky ve 3D. Systém SMARTVIEW™ 2.0 vám umožní nastavit výšku a šířku snímku individuálně pomocí předběžného náhledového snímku. S funkcí Fast Scan potřebujete jen 9 sekund k získání panoramatického snímku a funkce ORTHOfocus™ umožňuje automatické rozpoznání optimální vrstvy obrazu. Vše zvládnete v ordinaci snadno s laptopem nebo PC. Přesouváme efektivitu na novou úroveň: OP 3D.

kavo op3d pro

OP 3D Pro

Vysoce presné 2D snímky s vícevrstvou funkcí a technologií V-Shape-Beam. Tyto vlastnosti v kombinaci se čtyřmi individuálními rozlišeními v 3D, pěti velikostmi objemu válce vyšetrované oblasti, automatickým řízením záření a inovativní nízkou dávkou zárení pomocí Low Dose Technology činí z rentgenového přístroje OP 3D Pro dokonalou volbu pro každou indikaci – bez ohledu na to, zda jej používáte jako standardní 2D nebo 3D přístroj s nebo bez cefalometrického rozšíření.ní design, automatické zahájení skenování při vložení senzoru a přenos snímku do softwaru Sidexis 4, kde je připraven vyhodnocování a dalším úpravám.

kavo op3d visionOP 3D Vision

Vysoké rozlišení 3D, přesné a flexibilni plánování a speciální aplikace ve třech upgradovatelných verzích to je OP 3D Vision.

Technologie QuickScan+ pro rentgenové expozice 3D s dobou cyklu pouhých 4,8 sekund s mimořádně nízkou dávkou záření ve spojení s Visual iQuity™ pro optimalni kvalitu a jasnost 3D snimku přesvědčí i ty nejnáročnější. Navzdory pokročilým technologickým funkcím disponuje však jednoduchým ovládáním a uživatelsky příjemným designem.

Intraorální zobrazování

kavo focusKAVO Focus

Výjimečná stabilita, přesto snadné ovládání.
Díky třem různým nastavením délky nosných ramen je FOCUS dokonalým rentgenovým zařízením pro jakoukoli zubní ordinaci. Dlouhý dosah nosných ramen zaručuje, aby se FOCUS dostal všude tam, kde je to potřeba.

FOCUS je extrémně stabilní, přesto lehký a snadno ovladatelný. Polohovat jej můžete pouze jednou rukou. Pohyb se zastaví v okamžiku, kdy jej chcete zastavit – bez posunování nebo přesouvání. Tato mimořádná stabilita je výsledkem mechanismu ADM v pohybujícím se rameni. Tento inovativní design umožní úplné zastavení rentgenu v požadované poloze, což je nezbytné k získání klinicky správných snímků.

Přímá visiografie

kavo gxs 700

KaVo GXS-700

 • Vyspělá technologie snímačů CMOS zvyšuje kvalitu snímků a technické a diagnostické možnosti.
 • Přímé propojení pomocí USB rozhraní, nízká spotřeba energie a různé ergonomické velikosti senzorů.
 • Snímače Kavo GSX-700 snadno zařadíte do své stomatologické praxe.

Nepřímá Visiografie

Scan eXam™️ One

 • Rychlé a spolehlivé digitální intraorální snímkování.
 • Pokročilý proces digitálního snímkování dodává konzistentní snímky. Vynikající kvalita snímků je dosažitelná již pomocí továrně nastavené konfigurace, kterou lze snadno přizpůsobit diagnostickým preferencím zubního lékaře.

kavo scan exam

Scan eXam™️

Čtečka fólií KaVo Scan Exam nabízí konzistetní snímky s vysokými detaily a exceletním kontrastem.
Destičkový systém Scan eXam™ soustavně poskytuje snímky s detailním zobrazením a vynikajícím kontrastem navíc s mimořádně hygienickým řešením s bezdotykovým ovládáním a systémem vnitřní UV dezinfekce. Široký dynamický rozsah spojený se zobrazovací destičkou vždy zajišťuje nejlepší diagnostické zobrazení. Díky rychlému zpracování obrazu se systém přizpůsobí efektivní práci ordinace.

 • Kontakt

  HENRY SCHEIN s.r.o.

  Praha, Brno, České Budějovice

  Zelená linka: 800 700 097
  E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  detailní kontakty

  ke stažení

  mapa cr

Napište nám

Máte dotaz nebo poptávku? Chcete se podělit o zkušenosti?

Napište prosím Vaše jméno.
Zadejte prosím Vaše pracoviště.
Napište prosím Vaše telefonní číslo.
Zadejte prosím Váš e-mail.
Napište nám zprávu.
Invalid Input