Mikroskopy Leica

Mikroskopy Leica

LEICA M 320

Součást Vaší ordinace bez které se neobejdete, ani dnes ani zítra.

Vysoce kvalitní optika, velké zvětšení a LED technologie osvětlení s teplotou denního světla které bylo v konfiguraci mikroskopu použito poprvé na světě, otevírá model Leica M320 nové dimenze v pozorování: absolutně jasný, ostrý a čistý obraz s ohromující hloubkou ostrosti je ideální pro využití v dentální chirurgii.

Navrženo s ohledem na Vaši specializaci. Díky snadnému záznamu Full HD lze zásadní okamžiky zaznamenat pouhým stisknutím tlačítka, aniž by bylo nutné přerušit sled pracovních úkonů.Ukažte vašim pacientům, co vidíte Vy prostřednictvím funkcí záznamu a přehrávání a vybudujte si tak pevný vztah plný důvěry. Ergonomické provedení zaručuje, že mikroskop M320 splní požadavky pro použití v širokém spektru stomatologických odborností v inovativním bezkabelovém designu.

Pokud chcete sedět opravdu pohodlně, zvolte si objektiv, binokulární tubus a ergonomické příslušenství, které nejlépe vyhovují vaší tělesné konstrukci, odbornosti a pracovním preferencím. Svalově-skeletální bolest v důsledku shrbené pracovní pozice a opakujících se trhavých pohybů, může mít neblahý vliv na profesní i osobní život. Mikroskop M320 jsme navrhli tak, aby k těmto problémům se zády nedocházelo. Jak? Mikroskop je upevněn na speciálním stojanu, kterým lze bez námahy manipulovat a k dispozici je také několik konfigurací a příslušenství, jejichž pomocí lze přístroj přizpůsobit tělesné konstrukci a pracovním preferencím.

Můžete tak zaujmout pohodlnou vzpřímenou polohu, ve které se budete moci lépe koncentrovat.Integrovaná a modulární FULL HD kamera

Bezkabelová plně integrovaná FULL HD kamera s kvalitou snímku 10 MP a videí až 1080 p poskytuje křišťálově čistý obraz odkrývající i ty nejdrobnější anatomické detaily v přirozených barvách (volitelné dovybavení)

Jednoduché ukládání souborů

Snímky a videa se ukládají na SD paměťovou kartu (až 32 GB). Snadný přenos do složky pacienta přímo pomocí SD paměťové karty nebo přes USB kabel

Flexibilní použití a prohlížení obrazu

Snadná obsluha pomocí dálkového ovládání nebo přímo pomocí ovládacích prvků na mikroskopu. Přenos živého obrazu na externí monitor ke zhlednutí pro sestru či pacientaBalíčky M320:

 • Value Package
  Základní mikroskop bez kamery, binokulár 45°, okuláry 10*, objektive f=250 mm
 • Advanced I. Full HD Camera Package
  Mikroskop včetně Full HD kamery, binokulár 45° + Ergo Wedge, okuláry 12,5*, objektiv multifokální f=200-300 mm
 • Advanced II Ergo Package
  Mikroskop bez kamery, binokulár 180°, okuláry 12,5*, objektiv multifokální f=200-300 mm
 • High End Package
  Mikroskop včetně Full HD kamery, binokulár 180° + Ergon Optic, okuláry 12,5*, objektiv multifokální f=200-300 mm
U všech balíčků možnost uchycení do podlahy, stropu či zdi, nebo varianta na pojízdném stojanu.


Líbí se vám toto řešení?


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

MUDr. Radomír Humplík
MUDr. Radomír Humplík

Specialista na mikroskopy