3Shape

3Shape

Trios 3 Basic

TRIOS 3 Basic nabízí stejnou technologii skenování jako všechny ostatní modely TRIOS 3. Je zde možnost exportu souborů .stl, které následně můžete zasílat do všech digitálních laboratoří. TRIOS 3 Basic přichází s jedinečnými funkcemi jako je Ai (odstraňuje nepotřebné měkké tkáně při skenování, což usnadňuje skenování), nebo měření reálných barev a odstínů. TRIOS 3 Basic lze vždy upgradovat na model TRIOS 3, který umožňuje používat i doplňkové aplikace jako jsou TRIOS Patient Monitoring, TRIOS Treatment Simulator, Smile Design.

Návod k použití najdete zde.


Trios 3

TRIOS 3 Vám umožní jít ve skenování mnohem dále pomocí dalších nástrojů pro komunikaci s pacienty a širokou škálou vlastních výrobních možností, které zajistí, že Váš skener poroste stejně jak poroste Vaše praxe.

Zahrnuje doplňkové aplikace jako jsou TRIOS Patient Monitoring, TRIOS Treatment Simulator, Smile Design. Můžete získat vlastní výrobní možnosti s celou řadou doplňkového softwaru TRIOS, který umožní růst vašeho podnikání a nabídne atraktivní služby. Pomocí studiových aplikací můžete rozšířit Vaše služby o Ortodoncii a Implantologii.

Návod k použití najdete zde.


Trios 4

Revoluční intraorální skener 3shape TRIOS 4 pro ordinační použití. Kromě obvyklé přesnosti a rychlosti, na které jsme u skenerů 3shape zvyklí, má TRIOS 4 nově zabudovanou fluorescenční technologii, která pomáhá při identifikaci možných kazů.

Tento model má také nové Smart koncovky, které umožňují detekci mezizubních kazů. U bezdrátové verze se navíc navýšila kapacita baterie o 30%.

Návod k použití najdete zde.

Zajímá Vás více informací?


Zanechte nám na sebe e-mail a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat. Pokud se chcete zeptat ihned, využijte kontaktu níže.

Richard Doležal
Richard Doležal

Manažer CAD/CAM