› Zpět na všechny novinky

Vyjádření prezidenta firmy ke krizi na Ukrajině

4. 3. 2022

Dopis od Stanleyho M. Bergmana

Našim váženým zákazníkům,


Rádi bychom vás informovali o tom, jak společnost Henry Schein reaguje na probíhající humanitární krizi na Ukrajině a o možných důsledcích vypuknutí války pro náš dodavatelský řetězec a naše celosvětové působení.


Na prvním místě, a co je nejdůležitější, otevíráme svá srdce nevinným obětem této války. Jsme odhodláni pomáhat civilistům uprostřed ozbrojeného konfliktu tím, že podporujeme lékařské týmy poskytující zdravotní péči, která zmírňuje utrpení lidí na Ukrajině a těch, kteří z ní prchají. Stejně jako kdekoli jinde a na jakémkoli kontinentu nás bolí, když sledujeme vypuknutí války a ztráty na životech, a můžeme jen doufat, že válka na Ukrajině skončí brzy a s minimálním utrpením.


Do té doby bude společnost Henry Schein podporovat ukrajinský lid a uprchlíky před touto válkou počáteční částkou nejméně 350 000 dolarů v hotovosti a ve formě výrobků, a bude spolupracovat se svými dlouholetými partnery působícími v oblasti humanitární pomoci, aby bylo vše bezpečně dopraveno na místo určení. Kromě toho společnost a nadace Henry Schein Cares Foundation dorovná příspěvky od členů našeho týmu Schein na podporu probíhající humanitární krize až do výše 25 000 USD.

Pokračovat ve čtení ...

Další novinky

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!


Skloubit práci, rodinu a relax dohromady? Přesně to bylo cílem akce uniQátní den s Henry Schein a přesně to se nám podařilo :)

› Číst více

Nejdůležitější pravidla správného držení těla pro trvale zdravá záda


Zubní lékaři jsou více než jiní zdravotníci ohroženi rozvojem potíží s pohybovým aparátem. 64 % všech zubních lékařů v Německu trpí problémy se zády a 42 % trpí pravidelnými bolestmi hlavy.

› Číst více

Jak podpoříme váš prodej bělení White Dental Beauty?


Protože se stále zvyšuje poptávka po zářivě bílém úsměvu, stal se prodej domácího bělení nedílnou součástí aktivit většiny ordinací stomatologů a dentálních hygienistek.

› Číst více