› Zpět na všechny novinky

Společnost se již čtvrtý rok po sobě umístila na prvním místě ve svém oboru

2. 2. 2022

MELVILLE, N.Y./USA, 2. února 2022 – Společnost Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC), největší světový poskytovatel řešení pro zdravotnickou péči v ordinacích zubních a praktických lékařů, dnes oznámila, že byla zařazena na seznam nejlépe hodnocených společností FORTUNE® „World’s Most Admired Companies“ pro rok 2022, a je takto oceněna již 21. rok po sobě. Společnost Henry Schein se rovněž 4. rok po sobě umístila na prvním místě v kategorii „Velkoobchodníci: zdravotnická péče“.

„Jménem více než 21000 členů týmu Henry Schein z celého světa mohu říct, že jsme poctěni zařazením na seznam nejlépe hodnocených společností časopisu FORTUNE „World’s Most Admired Companies““, uvedl předseda představenstva a generální ředitel společnosti Henry Schein, Stanley M. Bergman. „Od založení společnosti Henry Schein v roce 1932 stojí DNA naší společnosti na kultuře hluboce zakořeněných hodnot a závazku vůči společnosti, které zůstávají základním kamenem našeho obchodního úspěchu a zasahují do všech aspektů našich aktivit po celém světě. Pandemie COVID náš svět změnila, ale naše oddanost zákazníkům, dodavatelům, členům týmu Henry Schein, akcionářům a celé společnosti se posílila. Je zadostiučiněním, že jsme za snahu „pomáhat zdraví“ takto oceněni a děkuji týmu Henry Schein za jeho neutuchající oddanost záměru pozitivně ovlivňovat zdraví na celém světě.“

Podle časopisu FORTUNE je seznam „World’s Most Admired Companies“ jednoznačnou vizitkou reputace jednotlivých společností. Časopis FORTUNE zveřejnil kompletní seznam oceněných společností na svých webových stránkách.

Pokračovat ve čtení..

Další novinky

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!


Skloubit práci, rodinu a relax dohromady? Přesně to bylo cílem akce uniQátní den s Henry Schein a přesně to se nám podařilo :)

› Číst více

Nejdůležitější pravidla správného držení těla pro trvale zdravá záda


Zubní lékaři jsou více než jiní zdravotníci ohroženi rozvojem potíží s pohybovým aparátem. 64 % všech zubních lékařů v Německu trpí problémy se zády a 42 % trpí pravidelnými bolestmi hlavy.

› Číst více

Jak podpoříme váš prodej bělení White Dental Beauty?


Protože se stále zvyšuje poptávka po zářivě bílém úsměvu, stal se prodej domácího bělení nedílnou součástí aktivit většiny ordinací stomatologů a dentálních hygienistek.

› Číst více