› Zpět na všechny novinky

Novinka 3shape TRIOS 5

4. 10. 2022

Intraorální skener páté generace TRIOS 5 se může pochlubit inteligentní skenovací technologií navrženou pro lepší hygienu, ergonomií nové úrovně a snadným skenováním. Poznejte i vy jeho hlavní přednosti.

TRIOS 5 je menší, lehčí a navržený tak, aby dokonale padl do každé ruky.
Modul ScanAssist poskytuje přesné skenování bez námahy a efektivně.

 

jednoduše.ergonomický

TRIOS 5 je nejmenší a dosud nejlehčí skener značky 3shape – o 30 % menší a o 20 % lehčí než TRIOS 4. Elegantní design skeneru je dokonale vyvážený a vyrobený tak, aby pohodlně padl do každé ruky. Skener je vybaven novou technologií TRIOS Share, která poskytuje dokonalé bezdrátové využití, díky tomu, že umožňuje přemisťovat skener mezi místnostmi a skenovat z libovolného počítače.

 

 

jednoduše.bez námahy

Modul TRIOS 5 ScanAssist usnadňuje proces skenování. Senzorická zpětná vazba vás vede tak, aby bylo skenování plynulejší a rychlejší než kdy dříve. TRIOS 5 není nutné kalibrovat, díky inovované technologii vám vystačí pouze jedna baterie na celý den a nový dvoutlačítkový design vám usnadní navigaci na obrazovce.

 

 

 

jednoduše.hygienický

TRIOS 5 nastavuje nový standard pro ochranu pacientů a kontrolu infekcí. Má zcela uzavřený autoklávovatelný skenovací hrot, který poskytuje mikrobiální bariéru, utěsněné zrcátko se safírovým sklem odolným poškrábání a ultratenký, přiléhavý a téměř neviditelný obal, který minimalizuje riziko křížové kontaminace. 

 

 

 

                         

 

 

 

Další novinky

Reklamační formulář


V případě reklamace prosím využijte náš reklamační formulář. Děkujeme

› Číst více

Informace pro zákazníky


Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o aktuální situaci v Henry Schein a možnostech přijímání a odesílání objednávek

› Číst více

Technický výpadek e-shopu


Vážení zákazníci, bohužel náš e-shop a objednávková platforma má technický výpadek. Děkujeme Vám za trpělivost a pochopení. Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které může výpadek webu způsobit.

› Číst více