› Zpět na všechny novinky

Novinka 3shape TRIOS 5

4. 10. 2022

Intraorální skener páté generace TRIOS 5 se může pochlubit inteligentní skenovací technologií navrženou pro lepší hygienu, ergonomií nové úrovně a snadným skenováním. Poznejte i vy jeho hlavní přednosti.

TRIOS 5 je menší, lehčí a navržený tak, aby dokonale padl do každé ruky.
Modul ScanAssist poskytuje přesné skenování bez námahy a efektivně.

 

jednoduše.ergonomický

TRIOS 5 je nejmenší a dosud nejlehčí skener značky 3shape – o 30 % menší a o 20 % lehčí než TRIOS 4. Elegantní design skeneru je dokonale vyvážený a vyrobený tak, aby pohodlně padl do každé ruky. Skener je vybaven novou technologií TRIOS Share, která poskytuje dokonalé bezdrátové využití, díky tomu, že umožňuje přemisťovat skener mezi místnostmi a skenovat z libovolného počítače.

 

 

jednoduše.bez námahy

Modul TRIOS 5 ScanAssist usnadňuje proces skenování. Senzorická zpětná vazba vás vede tak, aby bylo skenování plynulejší a rychlejší než kdy dříve. TRIOS 5 není nutné kalibrovat, díky inovované technologii vám vystačí pouze jedna baterie na celý den a nový dvoutlačítkový design vám usnadní navigaci na obrazovce.

 

 

 

jednoduše.hygienický

TRIOS 5 nastavuje nový standard pro ochranu pacientů a kontrolu infekcí. Má zcela uzavřený autoklávovatelný skenovací hrot, který poskytuje mikrobiální bariéru, utěsněné zrcátko se safírovým sklem odolným poškrábání a ultratenký, přiléhavý a téměř neviditelný obal, který minimalizuje riziko křížové kontaminace. 

 

 

 

                         

 

 

 

Další novinky

Score dental line - Apical


Score Apical je speciálně vyvinut ve spolupráci se specialisty a ergonomy, aby vám poskytl správnou podporu při provádění vašich činností ve zdravé pracovní poloze.

› Číst více

Kuraray Noritake


Představujeme Vám Kuraray Noritake... vysoce estetické a spolehlivé materiály pro Ordinaci a Laboratoř

› Číst více

Edge Utopia


Nové a vylepšené endo nástroje Utopia pro efektivní řezání a výjimečný výkon.

› Číst více