› Zpět na všechny novinky

Novinka 3shape TRIOS 5

4. 10. 2022

Intraorální skener páté generace TRIOS 5 se může pochlubit inteligentní skenovací technologií navrženou pro lepší hygienu, ergonomií nové úrovně a snadným skenováním. Poznejte i vy jeho hlavní přednosti.

TRIOS 5 je menší, lehčí a navržený tak, aby dokonale padl do každé ruky.
Modul ScanAssist poskytuje přesné skenování bez námahy a efektivně.

 

jednoduše.ergonomický

TRIOS 5 je nejmenší a dosud nejlehčí skener značky 3shape – o 30 % menší a o 20 % lehčí než TRIOS 4. Elegantní design skeneru je dokonale vyvážený a vyrobený tak, aby pohodlně padl do každé ruky. Skener je vybaven novou technologií TRIOS Share, která poskytuje dokonalé bezdrátové využití, díky tomu, že umožňuje přemisťovat skener mezi místnostmi a skenovat z libovolného počítače.

 

 

jednoduše.bez námahy

Modul TRIOS 5 ScanAssist usnadňuje proces skenování. Senzorická zpětná vazba vás vede tak, aby bylo skenování plynulejší a rychlejší než kdy dříve. TRIOS 5 není nutné kalibrovat, díky inovované technologii vám vystačí pouze jedna baterie na celý den a nový dvoutlačítkový design vám usnadní navigaci na obrazovce.

 

 

 

jednoduše.hygienický

TRIOS 5 nastavuje nový standard pro ochranu pacientů a kontrolu infekcí. Má zcela uzavřený autoklávovatelný skenovací hrot, který poskytuje mikrobiální bariéru, utěsněné zrcátko se safírovým sklem odolným poškrábání a ultratenký, přiléhavý a téměř neviditelný obal, který minimalizuje riziko křížové kontaminace. 

 

 

 

                         

 

 

 

Další novinky

Henry Schein zazvoní na zahajovací zvonek trhu Nasdaq


MELVILLE, N.Y., 13. září, 2022 – Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) dnes otevře akciový trh Nasdaq k příležitosti 90. výročí založení společnosti jako lékárny v přízemním průčelí obchodu v Queensu v New Yorku během Velké hospodářské krize.

› Číst více

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!


Skloubit práci, rodinu a relax dohromady? Přesně to bylo cílem akce uniQátní den s Henry Schein a přesně to se nám podařilo :)

› Číst více

Nejdůležitější pravidla správného držení těla pro trvale zdravá záda


Zubní lékaři jsou více než jiní zdravotníci ohroženi rozvojem potíží s pohybovým aparátem. 64 % všech zubních lékařů v Německu trpí problémy se zády a 42 % trpí pravidelnými bolestmi hlavy.

› Číst více