› Zpět na všechny novinky

Henry Schein zazvoní na zahajovací zvonek trhu Nasdaq

13. 9. 2022

Slavnostní připomenutí 90. výročí společnosti

MELVILLE, N.Y., 13. září, 2022 – Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) dnes otevře akciový trh Nasdaq k příležitosti 90. výročí založení společnosti jako lékárny v přízemním průčelí obchodu v Queensu v New Yorku během Velké hospodářské krize.

„Jsme rádi, že dnes můžeme oslavit odvážný krok Henryho Scheina založit naši společnost v roce 1932 v době velkých ekonomických nepokojů. A jak lépe bychom tento den mohli oslavit než tak, že se připojíme k úžasnému týmu v Nasdaq a zazvoníme na zahajovací zvonek,“ řekl Stanley M. Bergman, předseda představenstva a prezident společnosti Henry Schein. „Zatímco vzpomínáme na naše dosavadní úspěchy, těšíme se na další příležitosti jak pomáhat v přeměně globálního prostředí zdravotní péče a děkujeme našim zákazníkům, dodavatelským partnerům, akcionářům a členům týmu Schein za to, že jsou součástí naší cesty. Naše nejlepší léta jsou teprve před námi."

Od svého založení se společnost Henry Schein, Inc. rozrostla na globálního lídra v poskytování řešení zdravotní péče pro jeden milion zákazníků po celém světě. Od roku 2004 je Henry Schein členem Fortune 500 a od roku 2015 členem akciového indexu S&P 500®. S více než 22 000 členy a provozovnami nebo přidruženými společnostmi ve 32 zemích a oblastech rozšiřuje tým Schein i nadále svou globální stopu a obchodní nabídky, které zahrnují 300 hodnotných řešení, jejichž cílem je pomáhat odborníkům v oblasti zdravotní péče zlepšit provozní úspěch a klinické výsledky.

Již 21 let za sebou je Henry Schein zařazena na seznam „Nejobdivovanějších společností světa“ časopisu FORTUNE® a 11 let za sebou jmenována ústavem Ethisphere jako jednou z nejetičtějších společností na světě. Navíc letos již sedmý rok po sobě, získala Henry Schein nejvyšší skóre v indexu podnikové rovnosti za rok 2022 od nadace Human Rights Campaign Foundation.

Slavnostní otevření akciového trhu bude vysíláno živě, počínaje záběrem na tým Schein na obrazovce Nasdaq Tower na Times Square od 9:00 EST a lze jej sledovat zde: https://livestream.com/accounts/27896496/events/10584364.

Multimediální funkce, jako je exkluzivní obsah, fotografie, aktualizace stavu a videa z ceremonií, naleznete na http://www.facebook.com/Nasdaq.

Novinky naleznete také na Twitteru @nasdaq.

 

 

Další novinky

Edge Utopia


Nové a vylepšené endo nástroje Utopia pro efektivní řezání a výjimečný výkon.

› Číst více

Dispečerský režim


Není potřeba obvolávat jednotlivé techniky ->2 telefonní čísla pro kontakt se servisem.

› Číst více

Pragodent 2023


29. mezinárodní dentální veletrh 12.10.2023 - 14.10.2023

› Číst více