› Zpět na všechny novinky

EdgeEndo rozšiřuje produktové portfolio

3. 5. 2021

Albuquerque, N.M. (USA) / Brno (Česká republika) – 3. května 2021

Společnost EdgeEndo®, jeden z největších světových dodavatelů rotačních pilníků na bázi niklu a titanu (NiTi), uvede na český trh endo nástroj EdgeFile® X7, jedničku v prodeji systému EdgeEndo NiTi ve Spojených státech. EdgeFile® X7 je celosvětově uznáván jako osvědčené řešení.

Patentovaný proces tepelného zpracování FireWire™ od EdgeEndo dodává nástroji EdgeFile X7 technologii „Canal Contouring Technology“, díky níž jsou pilníky extrémně flexibilní a snižuje se tvarová paměť a „odrazový“ efekt běžný u jiných nikl-titanových pilníků. Flexibilní EdgeFile X7 pečlivě sleduje anatomii kanálku, aniž by se narovnával, čímž se snižuje riziko vzniku výčnělků, posunu a perforace. Flexibilní hřídel snižuje potřebu nadměrného přímého přístupu, což umožňuje zachovat více struktury zubu.

Produkt je nabízen se skosením 4 % a 6 % a v délkách 21 mm, 25 mm a 29 mm. EdgeFile® X7 je jedním z nejflexibilnějších, nejuniverzálnějších a nejodolnějších portfolií z hlediska cyklické únavy (separace pilníku) od EdgeEndo. 

Pokračovat ve čtení ...

Další novinky

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!


Skloubit práci, rodinu a relax dohromady? Přesně to bylo cílem akce uniQátní den s Henry Schein a přesně to se nám podařilo :)

› Číst více

Nejdůležitější pravidla správného držení těla pro trvale zdravá záda


Zubní lékaři jsou více než jiní zdravotníci ohroženi rozvojem potíží s pohybovým aparátem. 64 % všech zubních lékařů v Německu trpí problémy se zády a 42 % trpí pravidelnými bolestmi hlavy.

› Číst více

Jak podpoříme váš prodej bělení White Dental Beauty?


Protože se stále zvyšuje poptávka po zářivě bílém úsměvu, stal se prodej domácího bělení nedílnou součástí aktivit většiny ordinací stomatologů a dentálních hygienistek.

› Číst více