› Zpět na všechny novinky

Charitativní program Practice PINK

3. 11. 2020

Od svého založení shromáždil program Practice Pink více než 1,7 milionu amerických dolarů, které věnoval na výzkum rakoviny, její prevenci a osvětu

Praha – 3. listopadu 2021: Společnost Henry Schein oznámila 15. výročí svého charitativního programu Practice Pink®, který podporuje neziskové organizace věnující se boji proti rakovině. Program Practice Pink je celosvětovou iniciativou Henry Schein Cares, která zaštiťuje program společenské odpovědnosti vytyčený společností Henry Schein.

Prostřednictvím programu Practice Pink, pomáhá společnost Henry Schein, spolu s nevládními organizacemi a partnery z řad dodavatelů v Severní Americe a Evropě, stomatologickým a dalším zdravotnickým odborníkům zvyšovat povědomí a poskytuje podporu léčby rakoviny prsu a dalších druhů rakoviny tím, že nabízí svým zákazníkům řadu růžových produktů, zahrnující spotřební zboží pro zdravotní péči, potřeby pro ordinace a oblečení. Do dnešního dne získala společnost Henry Schein prostřednictvím programu Practice Pink více než 1,7 milionu amerických dolarů.

Pokračovat ve čtení ... 

Další novinky

UniQátní den s Henry Schein jsme si užili!


Skloubit práci, rodinu a relax dohromady? Přesně to bylo cílem akce uniQátní den s Henry Schein a přesně to se nám podařilo :)

› Číst více

Nejdůležitější pravidla správného držení těla pro trvale zdravá záda


Zubní lékaři jsou více než jiní zdravotníci ohroženi rozvojem potíží s pohybovým aparátem. 64 % všech zubních lékařů v Německu trpí problémy se zády a 42 % trpí pravidelnými bolestmi hlavy.

› Číst více

Jak podpoříme váš prodej bělení White Dental Beauty?


Protože se stále zvyšuje poptávka po zářivě bílém úsměvu, stal se prodej domácího bělení nedílnou součástí aktivit většiny ordinací stomatologů a dentálních hygienistek.

› Číst více