Covid

4. května 2020

1. května 2020

21. dubna 2020

17. dubna 2020

Akční nabídka vybraných prostředků pro desinfekci a ochranu.

 

16. dubna 2020

10. dubna 2020

Týdenní stavová zpráva

Naši vážení zákazníci,

jsme připraveni vám pomoci – dnes i zítra.

Pandemie COVID-19 má okamžité důsledky pro zdravotnické pracovníky, z nichž mnozí pozastavili nebo výrazně omezili své praxe kvůli dodržování zásad společenského odstupu. Henry Schein se zavazuje, že bude podporovat ty zákazníky, kteří nyní léčí pacienty: uděláme vše pro to, abychom zajistili, že naši zákazníci budou silní, jakmile tato krize pomine.

Protože situace přetrvává, naše pozornost se přirozeně obrátila na pomoc našim zákazníkům plánujícím obnovení péče. Proto bychom vám rádi poskytli krátkou stavovou zprávu o tématech trvalého zájmu a krocích, které jsme podnikli pro přípravu vaší budoucnosti. Naše úsilí je navrženo s ohledem na jeden účel: splnit slib naší značky „Rely on Us“ (Spolehněte se na nás).

 

Celá zpráva zde

7. dubna 2020

Týdenní stavová zpráva

Naši vážení zákazníci,

jsme připraveni vám pomoci.

Během šíření nemoci COVID-19 po celém světě jsme odhodlaní učinit maximum pro to, aby naši zákazníci po pominutí této tragické situace znovu upevnili svou silnou pozici. Proto vám dnes předkládáme stručnou stavovou zprávu o tom, co jsme podnikli pro splnění slibu naší značky: Spolehněte se na nás.

Celá zpráva zde

30. března 2020

Našim váženým zákazníkům:

Henry Schein Dental ví, že kvůli projektu COVID-19 čelíte bezprecedentním výzvám. Kromě toho, že jsme připravili stránku, kde máte přístup k informacím o COVID-19, jsme rovněž vytvořili tento seznam, podle kterého můžete provést kontrolu, pokud se rozhodnete dočasně uzavřít svou zubní ordinaci. Dodržením těchto doporučených položek můžete chránit svou ordinaci a prostředky, které jste do ní investovali.

 

Dokument ke stažení

25. března 2020

Upozornění

Společnost Henry Schein si váží Vaší práce v tomto náročném období. Jsme připraveni Vám i nadále dodávat výrobky, poskytovat služby a pomáhat Vám, jak nám to situace dovolí. Zákaznické oddělení i dodávky zboží fungují bez omezení.

Zároveň chceme chránit zdraví našich zaměstnanců i Vás, našich partnerů, a v souladu s vládními opatřeními minimalizovat riziko nákazy. Většina našich zaměstnanců, včetně obchodních zástupců, pracuje z domova a budou Vám k dispozici na telefonech a e-mailech.

U požadavků na náš servis zvažte prosím, zda je nutná návštěva technika přímo na místě nebo zda je možné případnou závadu zkusit odstranit ve spolupráci s naším technikem po telefonu. Naši technici jsou připraveni v případě nutnosti přijet k Vám na pracoviště závadu přístroje odstranit. V tom případě prosíme o minimalizaci počtu osob na Vašem pracovišti, v ordinaci kde proběhne oprava apod.

Vzhledem k mimořádné situaci a omezeným dodávkám ústenek, dezinfekce a rukavic dodáváme tyto výrobky v omezeném množství pouze stávajícím zákazníkům – zubařům, dentálním hygienistkám a zubním laboratořím. Informace o dostupnosti osobních ochranných prostředků nejsme zatím schopni poskytovat.

Aktuální informace ke globální situaci v dodávkách ochranných prostředků najdete v dopise prezidenta naší společnosti, Stanley Bergmana.

Zřídili jsme novou internetovou stránku Coronavirus (COVID-19) Resource Center, která poskytuje bohatý výběr praktických informací souvisejících s pandemií.

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu rušíme všechny naše vzdělávací akce plánované do poloviny dubna 2020. O náhradních termínech Vás budeme včas informovat.

 

 

Děkujeme za pochopení
Vaše Henry Schein